... i złotem.
wtorek, 20 czerwca 2017
środa, 14 czerwca 2017
czwartek, 8 czerwca 2017
powrót
Dawno mnie nie było. Praca, praca i jeszcze raz praca... nic więcej chyba dodawać nie trzeba.
Dawno temu, zanim przepadły mi zdjęcia moich prac...
Kilku z nim zrobiłam zdjęcia również telefonem, dzięki czemu choć takie słabej jakości mogę pokazać.
To dodatek do kwiatów z okazji rocznicy ślubu.
Dawno temu, zanim przepadły mi zdjęcia moich prac...
Kilku z nim zrobiłam zdjęcia również telefonem, dzięki czemu choć takie słabej jakości mogę pokazać.
To dodatek do kwiatów z okazji rocznicy ślubu.
poniedziałek, 13 lutego 2017
sobota, 4 lutego 2017
mediowe skarbonki
Strasznie mi się podobają mediowe prace, a sama jakoś tak mało ich robię...
Udało mi się znaleźć trochę czasu by moim dzieciom zrobić skarbonki - bazą są puszki po mleku modyfikowanym :P
Udało mi się znaleźć trochę czasu by moim dzieciom zrobić skarbonki - bazą są puszki po mleku modyfikowanym :P
poniedziałek, 23 stycznia 2017
wtorek, 17 stycznia 2017
wtorek, 3 stycznia 2017
niespodzianka
Hmmm, jakby to napisać...
Straciłam wszystkie zdjęcia moich prac. Miałam bardzo dużo jeszcze nieopublikowanych i niestety wszystko poszło się...
Taka oto mnie spotkała niespodzianka wraz z kończącym się rokiem 2016.
Obecnie muszę wszystkie pliki odtwarzać (przynajmniej te co się da, bo zdjęć i innych pamiątkowych spraw to już nie odzyskam...)
Nie wiem kiedy będę miała więc czas znowu coś opublikować. Ogrom pracy mnie powala i odbiera ochotę na cokolwiek :(
Ale poza tym to wszystkiego najlepszego w nowym roku :)
Straciłam wszystkie zdjęcia moich prac. Miałam bardzo dużo jeszcze nieopublikowanych i niestety wszystko poszło się...
Taka oto mnie spotkała niespodzianka wraz z kończącym się rokiem 2016.
Obecnie muszę wszystkie pliki odtwarzać (przynajmniej te co się da, bo zdjęć i innych pamiątkowych spraw to już nie odzyskam...)
Nie wiem kiedy będę miała więc czas znowu coś opublikować. Ogrom pracy mnie powala i odbiera ochotę na cokolwiek :(
Ale poza tym to wszystkiego najlepszego w nowym roku :)
poniedziałek, 19 grudnia 2016
zawieszki do prezentów
Wstyd się przyznać, ale to moje zeszłoroczne :P Każda była delikatnie inna. To tylko część z nich.
W tym roku oczywiście jeszcze się nie zabrałam. Tylko ja tak na ostatnią chwilę to odkładam?
W tym roku oczywiście jeszcze się nie zabrałam. Tylko ja tak na ostatnią chwilę to odkładam?
sobota, 17 grudnia 2016
Subskrybuj:
Posty (Atom)









